• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ SHES ] ASUS,17" SSD GEN4, I7 CORE, 16 GB RAM, 2GB NVIDIA

TREGTI.AL

STAFF
Staff member
#1
Okazion, shes Asus viti tetor 2016, gjenerata 4, I7 core, 16 gb ram, Nvidia Gforce 930 M 10 GB shared 2 gb dedikuar, 256 Gb SSD rezulucioni 1600x900 HD+ 17.3 inch ekrani, 3.0 usb 3 dalje, Hd sound, dalje Hdmi, Dvd righter, Laptopi eshte ne gjendje perfekte dhe supeeer i shpejt, eshte pothuajse i ri, bateria i mban 3 ore, asnje gervishtje, asnjehere i hapur ne servise, i blere i ri ne kuti ne janar 2017 1200€, esht super ideale per punime grafike autocad, 3dmax per arkitekt inxhiner, dhe super e pershtatshme per lojra, hap cdo lloj loje, shitet sepse kam mar nje laptop tjeter.
Cmimi: 650€ pak i diskutueshem.
Bleres serioz!
Faleminderit!
 
Qyteti
Tirana
Cmimi
650€

Attachments