• Guest, Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ SHES ] Audi A4 sw, viti 2010, automat, 2.0 TDI, 11.000 Euro

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
Stafi drejtues
#1
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 96
KM..........: 177000


Shitet Audi A4 sw 2.0 TDI, viti 2010, kambio automatike, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, navi me ekran te madh, klima, 10 airbag, pasqyra me palosje, 177.000 km origjinale me liber servisi, sensore parkimi, disqe cerkin lega origjinale, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, 2 pulte, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 11.000 Euro. Cel. 0689092906.


Cel. : 0689092906​
 
Numri i telefonit
0689092906
Qyteti
Tirana
Karburanti
Benzine
Cmimi
11 000 Euro