• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ SHES ] Durres, shes SmartWatch Philips q8 4.000 Leke

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
#1
Mates aktiviteti fizik i kalorive, distancat. Pulsin, hapave, pedometer, ore, tregues telefonate, social media, sms alert etj karikohet per 1ore dhe mban 4dit bateri per me shum bjeri nr 069 24 83 849 cmimi 4000lek te reja DR
* Waterproof: IP67 (Deep Waterproof)
* Battery: 70mAh polymer battery.
* Power consumption: standby 7 days, use 4 days, charging 60 minutes.

Cel. : 069 24 83 849​
 
Numri i telefonit
0692483849
Qyteti
Durresi
Cmimi
4000 Leke