Shes autobus setra i 99

Gerald

Administrator
#1
Shes autobus setra i 99 numri vendeve 38 salloni i sapo ber me xhama te zinj plus jan dhe dy cifte rezerv per shtes motor 6 piston siguracion i paguar deri ne nentor 2018 taksat mbarojn ne mars me ritarder dhe ABS te interesuarit te kontaktojn 0694431724
 
Numri Telefonit
0694431724
Qyteti
Berati
Cmimi
10.000 Euro

Attachments