• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Shesim toke ne velipoj me hipotek

L

Luan

Vizitor
#1
Shitet truall ne plazhin e velipojes ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer. Trualli eshte Vetem 100 metra larg detit dhe 250 metra larg qendres .Toka eshte me letra te rregullta dhe shume e pershtatshme per ndertimin e nje pallati,hoteli apo vile te madhe .Cmimi eshte i diskutueshem per me shum informacion na kontaktoni.
 
Qyteti
Shkoder
Cmimi
180.000€