• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ SHES ] Shitet Audi A3 2.0 Nafte

A

Audi A3

Vizitor
#1
Audi a3
Viti prodhimit 2005
Motor 2.0 nafte
Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove
Goma 100% te reja
Letrat te paguara deri ne qershor 2019
Cmimi 3600€ i diskutushem
Cel:0685397687
 
Numri i telefonit
0685397687
Qyteti
Vlore
Karburanti
Nafte
Cmimi
3600