• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Shitet Opel Astra 2006 Benzine-Gaz

Andi Kullolli

Klient i tregti.al
#1
-Opel Astra 2006.
-1.4 Benzine-Gaz
-5 dyer.
-Abs.
-6 airbag.
-Ngjyre Gri.
-Amortizator te rinj.
-4 goma brigston, 2 te parat te reja.
-Disqe alumini.
-Xhama Elektrik.
-CD player MP3
-Fener per mjegull.
-Mbylllje qendrore elektrike me pult.
-Kondicioner.
-Kilometrat: 180.000 origjinale.
-Dritat kseno cilesore (xeno).
-Tapiceri shume e paster si e re.
-Dokumentat deri ne janar 2019.
-Targa Shqiptare.
-Sherbimet e sapo kryera.
-Makines i jane bere sherbimet ne kohe, me liber sherbimesh, makina perpara se te zhdoganohej ne shqiperi ka qene ne Greqi.
-Makina eshte shume e mbajtur.

Cmimi: 2700
 
Numri i telefonit
0692944520
Qyteti
Kavaja
Karburanti
Gaz-Benzine
Cmimi
2700

Attachments