• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Tirane, jap me qera magazine Kati 3, 600 m² 1.200 Euro (Rruga Siri Kodra)

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
Stafi drejtues
#1
Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” Ambjenti është i pozicionuar në katin 3 me sipërfaqe 600 m2 Detaje të tjera •Është në gjendje pune •Buzë rruge • Ambjenti është I investuar me sistem qëndror kondicionimi, tavan me fiber minerale, dritare dopio xham, dopio termoizolim •Ashensor industrial •Aftësi mbajtëse 600kg/m2 •Për ta vizituar na kontaktoni!


OPP 2163


37401915_1706040299449312_400442572922683392_n.jpg 37422422_1706040329449309_6757056937654747136_n.jpg 37423092_1706040269449315_8635292852554825728_n.jpg
 
Numri i telefonit
0673071991
Cerftifikate pronesie
Jo
Qyteti
Tirana
Cmimi
1.200 Euro