• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ OKAZION ] Tirane,OKAZION GOLF 5 MOTOR 2,0TDI EURO 4 VITI 2004 FULL OPTION

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
#1SHES VW GOLF 5 VITI 2004 MOTOR 2,0TDI.
ME TE GJITHA OPSIONET:KLIMA, SENSOR PARKIMI, PILOT AUTOMATIK, DRITA XENON, DISQE 17, 2CELSA ME PULT ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR , NE GJENDJE SHUM TE MIRE SKA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM PERVEC TARGAVE.

CMIMI 4300 EURO I DISKUTUSHEM
CEL..0695555345​
 
Qyteti
Tirana
Cmimi
4300 Euro