• Guest, Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 46.5 m² 45.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
Stafi drejtues
#1
Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave

Apartamenti ndodhet tek rruga e Barrikadave. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 46.5 m2. Apartamenti disponon orientim lindje-veri-perendim dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera: • I mobiluar • Pallat I vjetër • Për ta vizituar na kontaktoni!
 
Numri i telefonit
0695272379
Cerftifikate pronesie
Po
Qyteti
Tirana
Cmimi
45.000 Euro