• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 78 m² 600.000 Leke (Kombinat)

Gerald

Klient i tregti.al
#1
Zona/Rruga : Kombinat

Shitet hyrje 2+1 sip 78 m2 kati

ndertim pallat me tulla silikakate e rregulluar

ndodhe ne fillim te Kombinatit afer ish mapos

me hipotek çmimi 60 milion lek AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 0695326329


Cel. : 0695326329
 
Qyteti
Tirana
Cmimi
6.000.000 Lek