• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ SHES ] Tirane, shes GJENERATOR 8.5 W honda 500 Euro

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
#1
OKAZION..shes gjenerator benxin 8.5 w honda gjendje shum te mir shum pak e perdorur FLM PER MIRKUPTIMIN NR KONTAKTI 0682424216​
 
Qyteti
Tirana
Cmimi
500 Euro