• Guest, Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ SHES ] Tirane, shes Laptop Elitebook 2560p 12.5 inch core i5 149Euro

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
Stafi drejtues
#1
Hp elitebook 2560p Corei5 , 12.5 inch , 320 hdd,, 4 giga ram, kasa anti shock,eshte shume i perdorshem per servise dhe student.​
Cel. : 0673434532
klikoni foton për ta zmadhuar


Rruga Teodor Keko, Unaza e re,​
100 metra nga rrethrotullimi i doganës , Sheshi Shqiponja​
specialisti për Laptop:
Nardi: 0673434532 , 0685624102​
----------------------------------------​
specialisti për elektro-shtepiake:
Niku: 0694712337 , 0683704856​
 
Modeli
Hp elitebook 2560p Corei5
Numri i telefonit
0673434532
Qyteti
Tirana
Cmimi
149 Euro