• Guest, Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Tirane, shes makine Mercedes-Benz C class 220cdi avangarde Viti 2007, 8.800 Euro

Njoftimefalas

Klient i tregti.al
#1
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM..........: 167000

Me dogan te paguar

Cel. : 0696746408
 
Numri i telefonit
0696746408
Qyteti
Tirana
Karburanti
Benzine
Cmimi
8.800 EURO

Attachments