• Guest, Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

[ SHES ] Tirane, shes makine Mercedes-Benz E class 220 cdi avangarde Viti 2004, 6.300 Euro

Njoftimefalas

Klient i tregti.al
#1
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM..........: 189000

Makina e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar

Cel. : 0696746408
 
Qyteti
Tirana
Cmimi
6.300 EURO

Attachments