• Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Volkswagen Caddy 1.9 TDI LIFE Viti 2005, 5.200 Euro i diskutueshem

Uriel

Bordi Drejtues
Staff member
Stafi drejtues
#1
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
KM..........: 195578

Volkswagen caddy 1.9 TDI LIFE ( nafte ) me air klima automatike me 5 porta ABS ESP ASR 6 AIR BAG me 195 788 km origjinale me liber sherbimesh car pass dhe controll teknik viti 11/ 2005 model 2006 me 2 celesa sisitem imobilaiser dhe antifurt xhamat dhe pasqyrat elektrike xhamat me ngjyrim te erret makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
Me dogane te paguar cmimi 5200€ i diskutueshem
Cel. : 067 585 02 03
 
Numri i telefonit
0675850203
Qyteti
Tirana
Karburanti
Benzine
Cmimi
5.200 Euro i diskutueshem

Attachments