• Guest, Çdo njoftim shqyrtohet në përputhje me rregullat e Tregti.al dhe publikohet në moment pas regjistrimit. Njoftimet që bëhen pa rregjistrim do aprovohen nga stafi i tregti.al. Informacionet sa i përket regjistrimit të njoftimit janë dërguar në e-mailin tuaj (nëse keni shënuar një e-mail të sakt dhe të vlefshëm).

Search results

 1. Uriel

  [ OFROJ ] Vend i lirë pune në Top Channel

  Kërkohen kandidatë për të punuar për faqen e internetit të Top Channel:www.top-channel.tv të cilët kanë njohuri mbi gazetarinë, lajmet e ditës; nga vendi, bota, rajoni, ekonomia, kronika e zezë, sporti, kultura e showbiz-i. Gjithashtu të kenë njohuri mbi platformat digjitale, si në tekst, video...
 2. Uriel

  Bashkpunoni me Tregti.al

  Sepse nuk te kaloj tek forum, me shume te jete si reklame e njoftimeve.
 3. Uriel

  7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni...
 4. Uriel

  Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2 Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2 ZONA 2 Zona 2/1 Piramida...
 5. Uriel

  Si të shesë shpejt në tregti.al

  Si të shesë shpejt në tregti.al 1. Zgjidh kategorin e përshtatshme Që kërkimi të jetë më i saktë, vendoseni njoftimin në kategorin e duhur. 2. Vlersoni produktin me çmim të arsyshëm Të kesh çmimin e duhur për produktin tuaj, bëj një kërkim për produkte të ngjashme në website tone. Sa më...
 6. Uriel

  Mirë se vini në faqen e ndihmës & mbështetjes

  Rreth tregti.al Ç'farë është tregti.al? tregtar.com është një website falas për shitje, blerje, ndërrimi ose dhurim produktesh të ndryshme në qytetin tuaj. Postimi i njoftimit nuk zgjat më shumë se disa minuta. Si të gjejë një produkt në tregti.al? Është e thjesht në tregti.al, zgjidh...
 7. Uriel

  Tirane, Kurs Anglisht Pregatitor ose Intensiv

  Adresa: Rruga Myslym Shyri Tek Vodafoni Rrethi: Tiranë Kontakt: 067 28 48 818 Specifikime: Vend parkimi, Pranë qendrër Përshkrimi Kurs Anglisht Pregatitor dhe intensiv, per cdo moshe e profesion, mbrojtje per master, doktorature e call- center. Paradite e mbasdite…sukses i garantuar! Spoken...
 8. Uriel

  [ QERA ] Dhoma plazhi ne Sarande

  Adresa: Rruga Abedin Dino Sarande Rrethi: Sarandë Kontakt: 0693938484 Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
 9. Uriel

  [ OFROJ ] Kompani Ndertimi kerkon te punesoj:

  Njoftim 1- Inxhinier Ndertimi ne Zbatim DETYRAT KRYESORE: a) Menaxhon dhe monitoron grupet e punes apo individeve qe punojne ne kantier; b) Zbaton plan organizimin e punimeve dhe raporton punimet e kryera; c) Menaxhon punimet e karpenterise, hekurlidhjes dhe grupeve te tjera...
 10. Uriel

  [ OFROJ ] Nese keni nevoje per pune!

 11. Uriel

  Blog Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të...
 12. Uriel

  Blog Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut. Njohja është e...
 13. Uriel

  [ OFROJ ] Punesim ne Gjermani!

  Pershendetje, Ne kemi agjensi ndermjetesimi ne Gjermani. Lexojeni tekstin e meposhtem si dhe te gjitha postimet ne faqen tone me vemendje. Ne ndermjetesojme vende pune ne Gjermani. Sherbimi jone eshte me pagese. Ndermjetesimi jone kushton 3000€ ( Pagesa behet pasi mberrini ne Gjermani) Ne...
 14. Uriel

  [ OFROJ ] Punesim ne Gjermani!

  Kerkohen shofera te Kamijonit me Patent shofer kategorin C qe nihet ne BE per te drejtu Kamijoni dhe montu Skele.
 15. Uriel

  [ OFROJ ] Punesim ne Gjermani!

  Ofertë pune për ata që kanë termin apo kanë dokumenta të bashkimit evropian. Ftohen të gjithë të interesuarit për pozitën e shoferit në postë, të na kontaktojnë në inbox, viber, whatsapp (+491772732105 ) apo ne e-mail (punesim@av-ks.com) Obligative: Patent shoferi kategoria B Ju mirepresim!
 16. Uriel

  Tirane, jap me qera magazine autostrada tirane-durres km 11 vore, 600 m² kati 1, 1.800 Euro

  Tirane, japet me qera magazine Autostrade Tirane-Durres km 11, Vore. Siperfaqe 600 m2 kati 1, sheshe parkimi 1000 m2, energji trefazor. Magazina eshte buze rruges kryesore.
 17. Uriel

  [ OFROJ ] Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING duke filluar nga 500 EURO

  *** TELEMARKETING *** Flet nje nga gjuhet e huaja: - Italisht; - Anglisht; - Gjermanisht; - Greqisht? Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!! Ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t’u rritur...
 18. Uriel

  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 46.5 m² 45.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave Apartamenti ndodhet tek rruga e Barrikadave. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 46.5 m2. Apartamenti disponon orientim lindje-veri-perendim dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambjent...
 19. Uriel

  Tirane, jap me qera magazine Kati 3, 600 m² 1.200 Euro (Rruga Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” Ambjenti është i pozicionuar në katin 3 me sipërfaqe 600 m2 Detaje të tjera •Është në gjendje pune •Buzë rruge • Ambjenti është I investuar me sistem qëndror kondicionimi, tavan me fiber minerale, dritare dopio xham, dopio...
 20. Uriel

  Tirane, shes RAM ddr1, ddr2, ddr3 900 Leke

  www.myshop.al Ofrojme ram per laptop te llojeve ddr1,ddr2 dhe ddr3 si me poshte : 256mb 100 leke ddr1 512 mb 250 leke ddr2 1giga 1000leke ddr2 2giga 1600 leke ddr2 1 giga 1000 leke ddr3 2giga 2000 leke ddr3 Cel. : 0673434532